100 lat dĄBRĄWY GÓRNICZEJ


Strony www Dąbrowa Górnicza - Strony internetowe Dąbrowa Górnicza - Projektowanie stron www Dąbrowa Górnicza

strony internetowe dąbrowa górniczaDawna stolica Zagłębia Dąbrowskiego od kilku lat przeżywa drugą młodość. Dąbrowa Górnicza jest prężnie rozwijającym się miastem atrakcyjnym dla inwestorów, a także nowych mieszkańców. Przemysł ciężki sąsiaduje tutaj z handlem, usługami oraz instytucjami ze świata kultury i sportu.

W tętniącym życiem mieście istnieje zapotrzebowanie na responsywne strony www, wizytówki, poligrafię dla przedsiębiorców chcących zwrócić uwagę swoich klientów. My jesteśmy wstanie zrealizować różne zgodnie z celem i budżetem na twoją reklamę w Dąbrowie Górniczej.

Podstawą naszego działania jest projektowanie stron internetowych dla firm. Portale tworzone w naszych projektach są w pełni responsywnymi stronami www. Możemy zaproponować trzy pakiety funkcjonalności naszych stron. Projektowanie stron internetowych w standardzie RWD gwarantuje, że będzie ona dobrze wyglądać na komputerze, tablecie czy telefonie komórkowym. Strony RWD to takie, które dostosowują swoją zawartość do ekranu, na którym są wyświetlane. Strony www tworzone przez naszą firmę zapewniają atrakcyjną cenę i wysoki poziom wykonania. 

strony www dąbrowa górnicza

 

Nasza firma ma siedzibę w Sosnowcu więc znamy preferencje regionalnych odbiorców dzięki czemu nasze strony www dla firm są idealnym rozwiązaniem jeśli chcesz dobrej wizytówki w wirtualnym świecie. Tworzymy responsywne strony www zgodnie z charakterem branży klienta co sprawia, że są atrakcyjne dla odbiorców.

By poszerzyć spektrum działań reklamowych wesprzemy cię by zwiększyć twoje szanse na sukces. Zamówienia i projekty poligraficzne realizujemy w nowoczesnej drukarni. Zaprojektujemy autorskie i zgodne z najnowszymi trendami ulotki, wizytówki i inne materiały drukowane. Reklama w Dąbrowie Górniczej jest kluczowa dla możliwość wejścia w interakcje z klientami z lokalnego rynku i nie tylko. Nie możesz pozwolić by twoje działania i nakład sił w rozwój przedsiębiorstwa zostały nie zauważone! Twoja przyszłość leży w naszym projekcie!

Przykładem naszej działaności na dąbrowskim rynku jest realizacja projektu strony rwd www dla stowarzyszenia SALOS Dąbrowa Górnicza. Wykonaliśmy dla klienta indywidualny projekt strony responsywnej, posiadającej indywidualny i spójny wizerunek zgodny z charakterem stowarzyszenia. Projekt strony RWD jest efektem naszego zaangażowania  w życie lokalnej społeczności. Pomogliśmy klientowi w napisaniu lekkich i atrakcyjnych treści na zaprojektowaną stronę www, które zachęcają do współpracy, a zarazem spełniają wymagania specyfikacji świata sportu.

Jesteśmy obecni na rynku od 2008 roku. Przez osiem lat realizowaliśmy projektowaliśmy stron RWD dla firm z Dąbrowy Górniczej wprowadzając najnowsze technologiczne nowinki i wdrażając je do naszych stron internetowych oraz poligrafii. Nasz zespół to doświadczeni projektanci, graficy, fotografowie, programiści, filmowcy, publicyści którzy czekają by zrealizować stronę internetową dla Ciebie oraz wesprzeć twoją firmę poprzez reklamę w Dąbrowie Górniczej.

Kluczem do sukcesu w wirtualnym świecie jest wyrazista identyfikacja wizualna połączona z najnowszymi trendami technologicznymi. Nasze projekty stron obiema cechami. Podstawą w obecnych czasach jest responsywna strona www. Lokując środki w zaprojektowanie i wykonanie portalu nie możesz pozwolić był on archaiczny i odstawał od konkurencji. Strony www wykonane według nieaktualnych wytycznych są źle pozycjonowane w przeglądarkach, co sprawi, że zginie w gąszczu lepszych stron. Nasze projekty stron rwd www są wizytówkami firm na miarę czasów i aktualnych trendów.

Wraz ze stroną zaprojektujemy dla twojej firmy kampanię reklamową oraz działania w szeroko pojętych mediach społecznościowych. Strona www jest fundamentem twojego wizerunku w sieci, jednak nie jest jedyna metodą, dzięki której możesz zwiększyć swoją szansę na dotarcie do klienta i zainteresowania go swoją ofertą. Social media są ważne przy projektowaniu działań reklamowych. Facebook i inne portale mediów społecznościowych są świetnym miejscem do przeprowadzenia skutecznej kampanii reklamowej z określeniem docelowej grupy odbiorców ze względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania oraz zainteresowania. Zaplanujemy działania odpowiednie dla twojej firmy tak by były skuteczne i atrakcyjne cenowo.

Niedawno do naszej oferty dołączyła produkcja wideo. Mamy możliwość stworzenia materiału , który zwiększy atrakcyjność i prestiż twojej firmy. Przewaga dźwięku i ruchu nad statycznym tekstem i obrazkami jest nieporównywalna. Film pokaże, że jesteś zaangażowany w swoją działalność oraz pomoże stworzyć publikę wokół twojego przekazu. Jesteśmy w stanie zrealizować filmy promocyjne, teledyski, reportaże, a także relacje z ważnych wydarzeń z życia twojej firmy. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie filmu, który będzie atrakcyjny oraz atrakcyjny cenowo.

Pracując nad naszymi projektami korzystamy z oprogramowania potentata na ryku amerykańskiej firmy Adobe, a strony www wykonujemy w technologiach HTML 5, Css3, js, Php 7 wsparte autorskimi systemami zarządzania treścią oparte o CSS oraz WordPress.

ZOBACZ PORTFOLIO

Zapoznaj się z obszarem działań jaki oferujemy

Serwisy internetowe
oferta stron www

Obszar ten związany jest z tworzeniem oraz obsługą stron internetowych, sklepów internetowych obsługą witryn, mediów społecznościowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Projekty graficzne
oferta strony internetowe

Nasi graficy opracują grafiki i rozwiązania odpowiednie dla twoich potrzeb. Integralnie opracowany logotyp, materiały graficzne i identyfikacja wizualna...

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowoczesna drukarnia

oferta projektowania stron

Jednym ze środków reklamowych są materiały drukowane. Oferujemy druk wieloma metodami dostosowanymi do celu i zadania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy video

oferta tworzenia stron www dąbrowa

Nic nie przykuwa ludzkiej uwagi jak ruch i dźwięk dla tego wideo jest jedną z najważniejszych gałęzi branży reklamowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zadzwoń lub napisz do nas

Wszelkie zapytania , prosimy kierować
w godzinach 8.00 - 18.00.

 

Adres biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,41-200 Sosnowiec

 

 

Adres korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218

 

Tel: (+ 48) 517 903 384
Email: biuro@futureindesign.com

Uprzejmie informujemy, że:
a) 360px Sp.z.o.o. ul. Sadowa 10, 41-200 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@futureindesign.com lub pisemnej na adres 360px Sp.z.o.o. ul. Gwiezdna 8/10, Sosnowiec 41-218
Rozwiń ▼Zwiń ▲


Wszystkie prawa zastrzeżone © Future in Design – strony internetowe, reklama