Będzin górą!
Strony WWW - Projektowanie stron - Strony Internetowe


strony internetowe będzinBędzin to najstarsze miasto Zagłębia Dąbrowskiego. W dawnych czasach Będzin pełnił funkcję obroną dzięki kamiennej warowni przekształconej w zamek. W rozwoju miasta bardzo pomagały liczne przywileje królewskie. Dzisiaj Będzin to ważny ośrodek administracyjny Zagłębia Dąbrowskiego, który dodatkowo jest ośrodkiem handlu oraz kultury i oświaty. Ważna dla całego regionu jest elektrociepłownia ulokowana na terenie miasta. W takim otoczeniu rozwija się duży rynek usług oraz towarów. Przedsiębiorcy chcąc się wyróżnić na tle konkurencji korzystają z innowacyjnych metod dojścia do klienta.

Wielu z nich decyduje się na założenie responsywnej strony internetowej, materiały poligraficzne, wizytówki, ulotki, plakaty. W naszych kompetencjach znajduje się realizacja działań reklamy w Będzinie niezależnie od celu i budżetu kampanii. Pierwszym krokiem dotarcia do klienta jest skrócenie dystansu. W XXI wieku największą szansą na to jest obecność w cyberprzestrzeni.

Projektujemy w pełni responsywne strony www. W naszej ofercie znajdują się trzy pakiety funkcjonalności strony - przygotowane pod kontem twoich zadań oraz budżetu. Projektowanie stron internetowych w standardzie RWD sprawia, że strona bezbłędnie dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlania. Niezależnie czy jest to ekran tabletu, smartphona czy komputera - nasze strony gwarantują wysoki poziom estetyki i funkcjonalności.

 

 

Standard RWD z angielskiego responsive oznacza zdolność dostosowywania się do poprawnego wyświetlenia. Coraz większy ruch w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Odbiorcę bardzo zniechęca jeśli nie może korzystać ze strony bo belka z menu nie wyświetla się. Responsywna strona www gwarantuje dobrą pozycję w wyszukiwarkach internetowych. Google faworyzuje w lokowaniu stron te, które spełniają standard responsywności. Chyba chesz, żeby Twoja strona była wśród pierwszych wyników wyszukiwarki a nie na szarym końcu? Dla wzmocnienia efektu działań reklamowych do responsywnej strony www oferujemy szereg dodatkowych narzędzi. Dysponujemy nowoczesną drukarnią, w której realizujemy zamówienia i projekty poligraficzne. Nasi graficy stworzą dla Ciebie wizytówki, plakaty, ulotki oraz inne materiały drukowane spełniające najnowsze trędy wizualne i techniczne.

Reklama w Będzinie jest ważnym czynnikiem decydującym o sukcesie lub porażki przedsiębiorstwa. Siedziba naszej firmy ulokowana jest w Sosnowcu. Bezpośrednia bliskość gwarantuje, że znamy specyfikację lokalnego rynku dzięki czemu jeszcze lepiej potrafimy zaprojektować responywne strony www dla firm z Będzina oraz inne materiały promocyjne. Obecni na rynku jesteśmy od 2008 roku co daje nam lata doświadczenia i rozwoju. Projektując materiały dla Ciebie zawsze dbamy o wysokie standardy połączone z najnowszymi trendami i technologią. Na nasz zespół składają się graficy, projektanci, filmowcy, publicyści oraz programiści, którzy swoim doświadczeniem sprawią, że responywna strona www oraz reklama zostanie zauważona w Będzinie. W naszym portfolio znajdziecie klikanaście realizacji z terenu Zagłębia Dąbrowskiego.

strony www będzin

Dla naszych klientów wykonujemy indywidualne projekty stron www RWD oraz wizytówki i banery. Ważne dla sukcesu reklamy w Będzinie jest wyrazista identyfikacja wizualna połączona z najnowszymi trendami technologicznymi. Zawsze dbamy by nasze realizacje spełniały te standardy. Materiały zrealizowane według starych wytycznych narażają firmę na wytykanie palcami. Storna www oraz utoki wyglądające jak z połowy lat 90. odstraszą zamiast przyciągnąć klienta. Poza projektowaniem stron www oraz poligrafii dla reklamy firm w Będzinie zajmujemy się planowaniem kampanii w szerokim spektrum mediów społecznościowych. Responsywna strona internetowa jest podstawą działań reklamowych w sieci ale nie załatwia wszystkiego. Aby zwiększyć szansę na dotarcie do klienta z własnym przekazem, który zachęci do skorzystania z Twojej oferty trzeba wykorzystać media społecznościowe. Facebook, Instagram, Snapchat czy YouTube są świetnymi nośnikami informacji i rozrywki. Dlaczego nie reklamować się tymi kanałami?

Z pomocą naszych ekspertów zaplanujemy całą kampanię tak by dotarła do potencjalnych klientów a jej koszt był proporcjonalny do efektów. Od niedawna oferujemy produkcję materiałów wideo. Własny klip zwiększy prestiż i atrakcyjność firmy. Dźwięk połączony z ruchem zawsze będzie przeważał na statycznymi formami jak pismo czy druk. Zaangażowanie w produkcję wideo pokaże, że jesteś zdeterminowany by odnieść sukces i podnieść rozpoznawalność twojej firmy. Mamy doświadczenie w realizacji filmów promocyjnych, reportaży, teledysków oraz relacji z eventów.

Profesjonalnie wykonany film jest w zasięgu twojego budżetu na reklamę. Realizując projekty pracujemy na oprogramowaniu amerykańskiej firmy Adobe. Strony www wykonujemy w technologiach HTML 5, Css3, js, PHP7 wsparte autorskimi systemami zarządzanie treścią oparte o CSS oraz WordPress. Twoja przyszłość w naszym projekcie!

ZOBACZ PORTFOLIO

 

Zapoznaj się z obszarem działań jaki oferujemy

Serwisy internetowe
oferta stron www

Obszar ten związany jest z tworzeniem oraz obsługą stron internetowych, sklepów internetowych obsługą witryn, mediów społecznościowych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Projekty graficzne
oferta strony internetowej

Nasi graficy opracują grafiki i rozwiązania odpowiednie dla twoich potrzeb. Integralnie opracowany logotyp, materiały graficzne i identyfikacja wizualna...

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowoczesna drukarnia

oferty www dla firm

Jednym ze środków reklamowych są materiały drukowane. Oferujemy druk wieloma metodami dostosowanymi do celu i zadania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy video

oferta projektowania stron

Nic nie przykuwa ludzkiej uwagi jak ruch i dźwięk dla tego wideo jest jedną z najważniejszych gałęzi branży reklamowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zadzwoń lub napisz do nas

Wszelkie zapytania , prosimy kierować
w godzinach 8.00 - 18.00.

 

Adres biura
360px Sp.z.o.o.
ul. Sadowa 10,41-200 Sosnowiec

 

 

Adres korespondencyjny
ul. Gwiezdna 8/10,
Sosnowiec 41-218

 

Tel: (+ 48) 517 903 384
Email: biuro@futureindesign.com

Uprzejmie informujemy, że:
a) 360px Sp.z.o.o. ul. Sadowa 10, 41-200 Sosnowiec stanie się Administratorem Pani/Pana danych osobowych,
b) dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zapytanie, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych - wykorzystamy je dla przedstawienia oferty naszych produktów i usług bądź informacji o naszej działalności,
c) Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.,
d) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania uniemożliwi nam odpowiedź na Pana/Pani zapytanie złożone za pośrednictwem stron internetowej
e) przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych,
f) dane osobowe będą przetwarzane w warunkach zapewniających ich ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
g) dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,
W zakresie określonym w pkt. a)-f) powyżej oświadczenia, żądania lub pytania należy zgłaszać w formie elektronicznej na adres biuro@futureindesign.com lub pisemnej na adres 360px Sp.z.o.o. ul. Gwiezdna 8/10, Sosnowiec 41-218
Rozwiń ▼Zwiń ▲


Wszystkie prawa zastrzeżone © Future in Design – strony internetowe, reklama