Serwisy internetowe- TWOJA WWW twoim miejscem w sieci


Obszar ten związany jest z tworzeniem oraz obsługą stron internetowych, portali internetowych, sklepów internetowych oraz kanałów mediów społecznościowych. W XXI wieku  klienci szukając rozwiązań w pierwszej kolejności sprawdzają przeglądarki internetowe. Ważne jest by twoja firma nie tylko miała swoją stronę ale, żeby była ona dobrze wyeksponowana i spełniała swoją role.Należy również pamiętać o wypozycjonowaniu odpowiednio przygotowanej witryny. Jej uzupełnieniem powinny być prowadzone w atrakcyjny sposób media społecznościowe. Połączenie tych dwóch elementów  tworzy spójne i efektywne narzędzia do promowania swoich usług i komunikacji z klientem.

Przygotowaliśmy dla Państwa cztery pakiety, spośród których znajddziecie rozwiązania zgodne z Waszymi potrzebami. Niezależnie od wybranego pakietu wszystkie nasze strony tworzone są z jednakowymi standardami (RDW) oraz dokładną starannością, unikatową szatą graficzną.

Czym jest - RWD?

RWD to skrót od angielskiego Responsive Web Designe oznaczające Projekt Strony Responsywnej. Dzisiejszym standardem jest tworzenie uniwersalnej wersji strony, która dostosuje się do warunków, w których ma być wyświetlana niezależnie czy będzie to 50 calowy telewizor czy ekran smartphona.  Responsywność odgrywa kluczową rolę w pozycjonowaniu.

Google alarmuje, iż strony nie posiadające swoich mobilnych odpowiedników stopniowo zaczną tracić swoją pozycję w wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że nie dostosowując się do tych standardów strona internetowa nie ma szans by znaleźć się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce. To właśnie te miejsca są najbardziej cenne i generują najwięcej odwiedzin na stronie.  Strony mobilne, czy to te dedykowane, czy reponsywne, stały się więc niezbędne do osiągnięcia sukcesu w sieci.

strony internetowe katowice

JESTEM ZAINTERESOWANY

Zapoznaj się z obszarem działań jaki oferujemy

Zadzwoń lub napisz do nas

Wszelkie zapytania , prosimy kierować
w godzinach 8.00 - 18.00.

 

Charasim
ul. Modrzejowska 10/3,
41-200 Sosnowiec

 

Tel: (+ 48) 517 903 384
Email: biuro@futureindesign.com

Wszystkie prawa zastrzeżone © Future in Design – strony internetowe, reklama